Злобен коментар срина Мария Игнатова: Заприличала си на нацепен батка!

9779

Тв водещата Мария Игнатова, която бе смятана за едно от най-секси лицата на родната телевизия, се окепази с тежки тренировки. Блондинката се вманиачи по фитнеса и вместо да извая изкусително и нежно тяло, заприлича на нацепен батка.

Мария тренира редовно и за своите 42 години наистина можеше да се похвали със съвършена фигура без нито едно излишно килце. Последните й снимки обаче не се харесаха никак на последователите й заради твърде грубата мускулеста фигура, пише сайтът show.bg.

"Трябва да знаеш кога да спреш, Мария. Всяко нещо си има граници и ти си прекрачила тази на естетиката“, клатят глава феновете й.

Игнатова обаче не вижда проблем, а дори напротив – изключително е доволна от домашните си тренировки и начина, по който изглежда.

"Зорът е винаги "преди". "След" всеки може. Тежестите се оказаха необходимо "зло", което с годините обикнах… И в по-големия смисъл“, пише Мария под снимките си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Честито на коафьора на звездите Венелин Кондаков и певицата Ина Г...
Деян Донков и Анна Кошко провокират с горещи кадри преди премиера...
Животът отново се усмихна на Алекс Сърчаджиева след 5 години само...
Певицата Алекс посрещна първородния си син Александър
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес


Виж още: