Участник в "Сървайвър" дава старт на нова ера в нощния живот

6581

Участник в "Сървайвър" открива нов клуб на емблематично място в сърцето на София.

Илиан Василев, познат като участник в хитовото риалити "Сървайвър", открива новия клуб, намиращ се в Софийската телефонна палата в средата на месец май.

По всичко личи, че предстои своеобразен Ренесанс на нощния живот в столицата и именно риалити участникът Илиан ще даде старт на новата ера, пише "Hotarena.bg".

Припомняме, че 37-годишният Илиан бе сред първите, които напуснаха риалити формата, но все пак успя да се нареди сред най-запомнящите се. Строителният предприемач, който има няколко заведения и спортен комплекс, признава, че "Сървайвър" е било едно от най-големите предизвикателства за него.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: