Участниците във "Фермата" се натровиха и влязоха в болница

26557
2

Шест участника от телевизионното шоу "Фермата", което се снима в Пернишко се отровиха и бяха вкарани в пернишката болница.

Участниците в шоуто се натровиха от направено от тях сирене.

Болки в корема и повръщане се появиха в половината участници на предаването. Шестима бяха откарани с линейка около 3 часа в пернишката болница. Сред участниците посетили пернишката болница са и икономиста Владо Каролев и волейболната звезда Владо Николов.

Пострадалите са прегледани от лекари и са били три часа на системи, след което са върнати във "Фермата".

"Искаме да успокоим близките на участниците, че те вече са добре. Всичко е наред, с изключение на една кошмарна нощ", обявиха Иван и Андрей - водещи и продуценти на предаването.



Източник: ZaPernik.com
Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: