Това вече е прекалено! "Ергенът" Виктор се разрева в ефир

44095
4

Може би трябва да обявим Виктор от "Ергенът" за "крал на драмата", защото започна да плаче по време на епизода  в петък вечер. Питаме се дали е толкова емоционален или просто е добре режисиран сценарий? 

Причината за сълзите в очите на ергена беше, че още една от тях се наложи да напусне надпреварата. Той реши, че най-далечна на сърцето му е Ния-Косара. 

След като двамата си взеха последно сбогом, той започна да рони горчиви сълзи, а това не остана скрито от камерите.

Момичетата също се разстроиха от раздялата. Явно Ния-Косара е успяла да стане тяхна близка приятелка, въпреки че за зрителите тази девойка си остана мистерия заради малкото излъчени с нея кадри.

Виж коментарите (4)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: