Сузанита с ужасяващо признание, станала жертва на наркотиците, направила и опит за самоубийство

6276

Щерката на Орхан Мурад Сузанита направи ретроспекция към тийнейджърските си години и големите грешки, които допуснала тогава. Тя направи шокиращи признания за преживения кошмар от нея и семейството ѝ вследствие на вземато на наркотици в подкаста на Алпер Чочев. 

По думите ѝ израснала сама, тъй като родителите ѝ ходели по участия заедно. Като ученичка сменила осем училища била тормозена и унижавана от съучениците си. 

"Когато за първи път взех наркотици бях сама, чувствах се слаба, търсех си утеха. Винаги в момент на слабост съм предпочитала да съм сама", казва тя. Щерката на Орхан Мурад призна още, че изпадала в страшни състояния и имала опит за самоубийство, изваждала нож на майка си и сестра си. Успяла да се измъкне след месец в специализирана клиника. 

Освен това след дебютната ѝ песен "Луцифер и Буда", Закрила на детето се задействали и пращали постоянно писма на родителите ѝ и на директора в училището ѝ. 

Сузанита била под зоркия им поглед как ходи на училище, какво носи. Освен това заради песента е бита по улиците и тормозена, но въпре това продължавала да налива масло в огъня. 

Казва, че сега най-хубавото нещо в живота ѝ е синът ѝ Матиас. Продължава да се занимава с музика и да пуска още парчета на феновете.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: