Катето Евро обърна специално внимание на пловдивския зевзек Стефчо Автографа. 

"От 14 години ти давам автографи, не се ли напълни вече" попита тя. 

"Много сте ни приятни", отговаря ѝ Стефчо и кавалерски я пита дали иска да я почерпи кафенце.

"Не, Стефчо, не искам да ме черпиш кафенце", казва тя.

От видеото, което е качила в Instagram, се вижда, че е близо до лятното кино "Орфей". Освен Стефчо тя представя и приятеля му - Тодор, с когото двамата са неразделни и обикалят заедно събитията в Пловдив.

"В Пловдив е страхотно, майна", заявява Катето Евро в края на видеото.