Спряха "Господари на ефира"

34020
4

Спряха от ефира на Нова тв предаването "Господари на ефира".

Причината е, че договорът на предаването с телевизията е изтекъл на 31 декември, а нов все още няма, обясни продуцентът Джуди Халваджиян, цитиран от "24 часа".

По негови думи, "Господари на ефира" преговаря с всички телевизии, които искат шоуто, а до края на месеца екипът е в неплатен отпуск.

"Тъжно е, че телевизията, с която толкова много години работим заедно, ни остави в неведение до последния ден на договора. Затова и пуснах екипа в отпуск", обясни Джуди Халваджиян.

По негови данни гледаемостта на "Господарите" в новогодишната нощ е надминала "Комиците" по Би Ти Ви.

Виж коментарите (4)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: