София Бобчева на режим с апарати за отслабване

17479

София Бобчева участва в днешното предаване "На кафе". Пред камерите стана ясно, че тя буквално се е стопила.

"Старая се, не е от самосебе си. Аз съм на режим, с упражнения, с апарати", обясни актрисата на какво се дължи промяната в последния месец и половина.

Тя се решила да обърне внимание на фигурата си, след като през април тръгна новината, че е бременна за втори път. Роднини и приятели започнали да се обаждат, за да й честитят. Бобчева обаче се засегнала, защото не носи бебе и решила ударно да отслабне, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: