Софи Маринова предложила 10 бона кръвнина на пребития от Гринго полицай

5360

Софи Маринова е направила неуспешен опит да реши поредните проблеми с властите, застигнали проблемния ѝ мъж Тодор Давидов – Гринго.

Преди близо седмица мургавият здравеняк отново се озова в ареста, след като преби цивилен полицай в дискотека в Студентски град по време на участие на Софи Маринова.

Гринго вече е подсъдим за хулиганство и нанасяне на лека телесна повреда, а в началото на седмицата магистратите от Софийския районен съд го оставиха за постоянно под домашен арест заради криминалното му минало. Гринго рискува да влезе в затвора за 2 години, ако бъде признат за виновен и съдиите решат, че е опасен за обществото.

Екшънът с айтоския мачо се е състоял на 29 април около 2 часа след полунощ в дискотеката на Константин в Студентски град, където Софи Маринова имала участие. Малко след като излязла на сцената, популярната изпълнителка била настойчиво подканена от подпийнал клиент да се снима с него.

Според показанията на ромката, дадени пред криминалистите, натрапникът я дръпнал няколко пъти за ръката, докато тя извисявала глас, за да я принуди да си направят обща снимка. Вбесен, че задяват любимата му и пречат на музикалната ѝ изява, Гринго нападнал екзалтирания фен с юмруци и ритници. Според твърденията на десетки очевидци вследствие на побоя пострадалият си глътнал езика и бил спасен само благодарение на бързата реакция на купонясващ в дискотеката лекар, който оказал мигновено първа помощ.

Гринго бил арестуван още същата нощ пред дискотеката. Мнозина си обясняват бързата реакция на полицията с факта, че пребитият от Гринго е служител на МВР. Мъжът бил в компанията на още няколко цивилни полицаи, които празнували рождения ден на свой приятел.

Ден след мелето, сътворено от Гринго, Софи Маринова успяла да се свърже чрез посредник с пострадалия, за да го помоли да оттегли жалбата си. Софка предложила 10 000 лева "кръвнина“ на ченгето за причинените травми, но пребият полицай отказал да приеме извиненията и да промени показанията си, които уличават Гринго като агресор.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).