Снимка: Стоичков използва метрото, за да стигне до София

6214
1

Христо Стоичков вече е в България, където ще остане няколко дни. Камата се прибра, тъй като ще участва в заснемането на нова реклама, а освен това ще се отдаде на едно от любимите си хобита - лова.

В интернет пространството се появи видео, на което се вижда как легендата на родния футбол се кани да се качи в столичното метро от спирка "Летище София".

"Качвам се на метрото. Оттук няма друга алтернатива да стигнем до София", казва Стоичков.

Със сигурност появата на Камата в градския транспорт е изненадала обикновените граждани, които едва ли са очаквали да пътуват със звезда от подобна величина.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България


Виж още: