Skype остави милиони без връзка
Милиони потребители на Skype останаха без връзка снощи.
По непотвърдена информация, сривът се дължи на действията на Американското правителство, което цели да спре разпространението на WikiLeaks. Tова е в основата популярната програма за чат и телефония да рухне на 22 декември и близо 8 милиона потребители от Европа, Америка и Азия да изпаднат в тотално недоумение.
"Възможно е да имате проблеми с влизането си в Skype. Разследваме ситуацията и съжаляваме за причиненото неудобство", обявиха от компанията в социалната мрежа Twitter.