Силвестър Сталоун ще представи картините си в Европа

5244

Холивудската легенда Силвестър Сталоун в необичайно амплоа.

Слай ще изложи свои картини в ретроспективна изложба в Европа. Домакин ще е музеят "Карл Ернст Остхаус“ в германския град Хаген. Така ще бъде отбелязан 75-ия рожден ден на звездата от "Роки" и "Рамбо".

Отриването е на 4 декември, като ще посреща посетители до 20 февруари. Експозицията ще включва 50 картини на Слай. Най-старите платна са на близо половин век.  Част от творбите са автопортрети. Други пък за първи път ще бъдат показани пред публика.

"Това, което обичам в рисуването, е, че това е единствената истинска комуникация. Докато писането може да бъде манипулирано, рисуването е най-бързият и чист проводник на подсъзнанието. Когато нещо се случва вътре в теб и го изобразиш на платното, е трудно да го фалшифицираш“, споделя Сталоун.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).