Шотландски селяни се правят на катаджии със сешоари в ръце, стряскат джигитите

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
15:46 / 24.02.2017
3441
Жителите на шотландското село Хоупман грабнаха сешоари и започнаха да ги насочват към шофьорите, за да ги заблудят, че са портативни радари и по този начин да намалят скоростта, съобщава БТА. Изобретателните шотландци си слагали и светлоотражателни жилетки, за да заприличат на полицаи и да стреснат безразсъдните шофьори.

Шофьорите редовно подлагали на опасност местните хора, като надували до 100 километра в час в отсечка, водеща до селото. А в пределите му забравяли да намалят. Жителите на Хоупман имали притеснения и за децата, които ходели на училище сутрин и трябвало да преминат в близост до опасния участък.

Интересното в случая било, че докато местните се правели на катаджии, полицията в селото не си давала много зор. Тя щяла да разгледа оплакванията на жителите и да ...предложи решения.


Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди ...
Българки спретнаха зрелищно шоу пред очите на стотици туристи от ...
Холестеролът: Приятел, враг или и двете – кои са стойностите, кои...
Новините на Нова започнаха с гаф
Ники Михайлов: Още от 16-годишен знаех, че някой ден ще имам дете...
Jemlit стана фаворит за феновете на мистериозни кутии с електрони...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).