Шефката на РУО Пловдив: Време е за слънце и море
"31 изпита. 35 000 ученици. 1 месец. В рамките на едва един месец успешно проведохме общо 31 изпита – НВО и ДЗИ за 4., 7., 10. и 12. клас в област Пловдив. Това беше безпрецедентна логистична и организационна операция, която включи:
- 35 000 ученици,
- хиляди учители, директори и експерти,
- стотици училища и зали,
- и транспорт на изпитните материали до София – след всеки изпит.
Всичко това изискваше прецизност, координация и огромна отговорност. Благодаря на всички, които вложиха сърце, умения и енергия, за да гарантираме спокойствие, сигурност и справедливост за учениците.
Това е не просто организация – това е екипна работа на високо ниво!
Паралелно с това, екипът на РУО – Пловдив продължи да изпълнява всички останали дейности, свързани с нашите функции и отговорности – без прекъсване и без компромиси в качеството.
Благодаря на всички колеги, които направиха това възможно!
Сега е време за тишина, слънце, море и малко заслужен отдих", съобщи шефката на РУО Пловдив Иванка Киркова.