Шаш на магистрала: Дете шофира с 200 км/ч, докато възрастен играе на телефона си

6073
2

Дете, което според очевидци изглежда не по-голямо от 12 г., е заснето, шофирайки по оживена магистрала в Монтерей, Мексико, предаде "Мирър", цитиран от "24 часа. На видеото се вижда как момченцето шофира "Мазда", която лесно достига до 200 км/ч, докато на пасажерската седалка стои възрастен, който играе на телефона си. 
Това не е първият път, в който дете е забелязвано на шофьорската седалка. Миналата година, още едно невръстно момче е било забелязано зад волана на семейна кола.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: