Най-популярната сексоложка Наталия Кобилкина посети най-романтичния град заради важно събитие. 

Това стана ясно от последния й пост в личния й Инстаграм. Наталия Кобилкина сподели кадри от Париж, Франция, където предстои да проведе своя ВИП семинар "Щастлива жена". 

Предполага се, че сексоложката е в чисто женска компания, предвид тематиката на семинарите й, както и това, че в момента красавицата се носи на крилете на любовта отново след бурната раздяла с бащата на своето дете – Такис. 

Кобилкина си призна, че за първи път посещава града на романтиката – Париж и мисли да опознае неговия чар.