Рут Колева отново напомни за себе си и скандала с костницата в Перущица

3973

"Не са ме викали повторно в полицията в Перущица. Но кметицата не поддържа паметника на героите“, казва певицата Рут Колева преди откриването на първата си самостоятелна изложба в столична галерия.

Младата поп звезда добави, че не е мислила да повтори акцията си от паметника в Перущица от миналата година, който предизвика свещения гняв на родните патриоти.

Тогава Рут обяви, че монументът е в плачевно състояние и призова не на думи, а на дела, да почитаме паметта на хората от националния ни пантеон, припомня HotArena.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: