Различната новина: Ето го най-големия гратисчия в градския транспорт

10456
3

Ето го най-големия гратисчия в градския транспорт на София. "Нарушителят" е навъртял стотици километри в столицата, без да плати и стотинка. Той е кучето Корки и е пътешественик, обиколил София напълно сам, без да плати и стотинка, съобщава Нова тв. 
Като всеки пътник, Корки чака на спирката. Избира си автобус, качва се и се вози до желаната дестинация. Корки е най-големият гратисчия в градския транспорт, но за това абсолютно никой не му се сърди. 
Красавецът се е превърнал в истинска атракция. Хиляди споделят снимки от автобусите с него във Facebook. Щом се измори и не му се чака автобусът, своенравният сладур просто си хваща такси. 
Корки идва в София от Искъра едва на 10 дни, когато е малка космата топка. Вече е на 7 години, обожава да слуша музика. Никога не яде храна от земята. Мрази котки и да го дърпат за опашката. Пресича винаги на зелено и както разбрахме, хобито му са разходките из столицата. Не е бездомен, напротив. Има си стопани и уютен дом. При поредното пътешествие обаче се губи. На спирката го откриват две момичета. Свързват се със собствениците му чрез Facebook и така Корки се връща отново у дома в "Горна баня" до следващата дестинация.


Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
Певицата Алекс посрещна първородния си син Александър
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...


Виж още: