Рачков заведе Анита на едно от най-комерсиалните места

25906

Димитър Рачков използва седмицата без "Като две капки вода", за да заведе любимата си на почивка. Двамата се спряха на най-комерсиалното място за пътуване, а именно Дубай.

Първите снимки на Рачков бяха без Анита и това породи слухове, че любовта им е приключила без време. Уви, той реши да затвори устата на хейтърите и показа доста интимна снимка с младото си гадже на фона на уникална гледка. 

Първоначално връзката на комика и плеймейтката не бе приета сериозно и всички й вещаеха бърз крах. Но те удържаха във времето и изглежда любовта им става все по-силна, а Рачков не спира да говори навсякъде за по-малката от него Анита. 

Покрай ангажиментите му рядко им остава време да пътуват, но за Великден отпрашили за Дубай. Криско се включи със закачлив коментар под кадъра: "Една от най-красивите гледки в Дружба", намигвайки към високите сгради в емирството.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: