В Индия показаха най-евтиния смартфон в света. Моделът "Фрийдъм 251" струва само 4 американски долара.

Той вече се продава и се очаква да предизвика голям интерес сред купувачите. Въпреки изключително ниската си цена, смартфонът има предна и задна камера. 

Процесорът е 4-ядрен и е с 1 година гаранция. Телефонът е изработен от малка компания като част от мащабна програма на индийското правителство.



Източник: Нова тв