Пускат свободен риболов на Гребната днес

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
09:18 / 11.12.2016
4513
Днес, от 08.00 до 15.00 часа ще се проведе свободен риболов от северната страна на Гребния канал в Пловдив.

"Това е жест към рибарите, тъй като обявеният за Никулден свободен риболов се провали заради ниските температури и замръзването на водата в канала", информира заместник-кметът по обществен ред Георги Маринов.

Той подчерта, че е необходимо участниците да имат риболовен билет и да използват само въдица. На всеки един от тях се полага до 3 килограма улов.

Ще бъдат предприети необходимите мерки за предотвратяване на достъпа на автомобили на участници в риболова на територията на Гребната база.

При провеждане на мероприятието трябва да се спазват разпоредбите на Наредбата за осигуряване на обществения ред, уточниха от общината.


Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Връхлита ни силна магнитна буря
Рачков и Геро заминаха
Днешният ден е уникален за 4 зодии
Археолози разкриха един от най-старите градове на Земята
Любимка на милиони днес стана на 51
Любо Киров: Рискувахме да ни уволнят, леко се изпокарахме


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).