Пловдивската певица Веси Бонева "ограбена" от Галена?

18334
6

Преди няколко дни поп певицата Веси Бонева написа в профила си в социалната мрежа пост за приликата между песента й "Разпалвам микрофоните" и новото парче на поп фолк певицата Галена "МамаУраган". Статусът разпали голяма дискусия в социалната мрежа и предизвика куп коментари. 
Пловдивчанката създаде "Разпалвам микрофоните" заедно със Светльо Къслев като композитор и аранжор още миналата година. Чалга парчето пък видя бял свят съвсем наскоро. Според Къслев песента на Галена копира "Разпалвам микрофоните", но просто е в друга тоналност.
Според Веси Бонева песента на Галена я копира абсолютно дори като пеене по срички.
"Ще си търсим правата докрай", категоричен е Къслев.

Самата певица пък заяви, че този път никой няма да се измъкне по повод на това, че песента, която копира нейната, е изпълнена от Галена, но е написана от Криско.
Музикалната прилика между двете парчета можете да видите във видеото.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (6)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: