Пиленцата от Монако станаха за смях, скъсаха ги от подигравки

5635

Пиленцата от Монако - Нина и Боби се похвалиха, че са на концерт на "Пинк Флойд", но се озоваха не сред публиката, а наблюдавайки шоуто без билет зад оградата.

"Ходейки по плажната алея, попаднахме на топ концерт на топ звездата Пинк Флойд", обяви Боби в Инстаграм. А думите му предизвикаха вълна от подигравки, тъй като "Пинк Флойд" са група, при това разпаднала се, а една от песните им явно е била изпълнена от други музиканти.

Двамата се похвалиха във видео, че се намират на концерта, но става ясно, че са без билет и наблюдават шоуто от далеч. 

В коментарите към поста буквално попиляват Пиленцата, че са на топ най-ВИП местата, както и че на Боби му се свиди "да щипне от първия милион".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: