Палавата Александра пусна доста провокативна снимка
Александра Богданска явно вече е преодоляла първоначалния шок от огромния скандал при раздялата й с бившата й изгора журналиста Даниел Петканов. Красавицата отново става активна в социалните мрежи.
Мис национален отбор по баскетбол качи кадър, на който позира заедно с брадат мъж. Усмивките им буквално греят на лицата. Видно е, че те не се намират в мрачната и есенна България, но не е ясно къде точно са.
Над кадъра има и послание: "Не се палете толкова. Писано е от ПРЪСТ си и на ПРЪСТ ще станеш."
Веднага заваляха и коментари - "Добре дошла отново", "Ехаа, Алексче", "Само напред! Ти си супер мил и позитивен човек и не трябва да позволяваш на простите и злобни хора да те карат да се чувстваш зле! Усмивката е най-силното оръжие!".
Ще има ли отново удар от Даниел Петканов, предстои да разберем.