Пак се изгавриха с Блага в "Ергенът"

31772
1

Блага oт "Ергенът" за пореден път изпадна в истеричен пристъп от чувство за малоценност.

Момичетата бяха поканени на групова среща от Виктор, като единствената низвергната се оказа Блага. Момичето със слабите нерви избухна в неудържим плач още докато изброяваше имената на останалите и безутешно търсеше своето сред тях.

"Виктор разби сърцето ми", хлипаше тя. "Писна ми да давам всичко от себе си, да се раздавам като за последно и все да съм недооценена", ревеше с глас тя.

Останалите участнички скочиха да я успокояват, но без резултатно.

"Няма по-тъжен момент за мен. Имам нужда от силна прегръдка и някой да ми каже, че всичко ще е наред. Този някой е на среща с други 6 жени, така че просто трябва да съм силна като всеки път.", нареждаше Блага.

Докато ревеше като пребита, Виктор се появи и лабилната плеймейтка писна още по-силно, пише Блиц.

"Аз си мислех, че ще се зарадваш, а ти ревеш", подигра я той.

"Сега е от щастие", продължи да се тръшка тя.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: