Обрат: Не DJ Мартен, а приближен на Гришо забранил "Луда по тебе"

13576

Не диджеят Мартен Роберто, а мениджърът на Григор Димитров е причината да не се пусне песента "Луда по тебе“ по време на демонстративния мач с Новак Джокович в София. Това разкри популярният спортен журналист и телевизионен водещ Крум Савов.

Той уточни, че още преди месец е имало идея, организация и подготовка Камелия да дойде в залата и да изпее на живо песента. Това бе потвърдено и от самата изпълнителка, която призна, че нещо се е объркало и тези планове са попаднали.

Категоричната забрана е дошла от мениджъра на Григор Димитров – Георги Стоименов, който е казал на тази идея: "too much“ (в превод: това е прекалено).

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: