Новата "Мис България": Покрай целия хейт пак съм си много щастлива

6954
3

"Много емоции ми дойдоха, но като цяло съм много щастлива. Даже покрай целия хейт пак съм си много щастлива. Просто не трябва да гледат хората по това къде са родени, как са и какво са. Просто да се радват на успеха на другите", коментира "Мис България" - Елизабет Кравец, предава bTV.

След като спечели "Мис Варна", тя стана "Мис България". Освен български 17-годишното момиче има и украински корени.

Красавицата живее в България от 10 години, майка й е българка, а баща й - наполовина евреин, наполовина украинец. Момичето е родено в Израел.

Състезателка е по спортни танци - 4 пъти републиканска шампионка и 7-ма в света.

Нейни подгласнички станаха Илияна Борисова - "Мис Шумен" на 17 г., и "Мис Чирпан" - Наталия Вончева на 22 г.  Елизабет ще представи България на световния конкурс "Мис Планет".

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
Джаро и Косъма се завръщат? Актьорите от "Под прикритие" разкрива...
Катрин Тасева стана майка за втори път: Бившата гимнастичка роди ...
Нов пътен знак P-33 навлиза в Европа: Какво означава силуетът на ...
Край на застоя: 4 зодии ще се почувстват "на върха на света" този...
Хранителен злодей ли е солта и има ли значение вида й?
Емрах Стораро: Повече няма да правя така, грозни компании ме дърп...


Виж още: