Никой не очакваше подобен обрат в живота на Венци Венц

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
10:35 / 23.09.2023
11308
Венци Венц се е събрал със съпругата си Мая. Двамата се опитват да изгладят неразбирателствата помежду си не само в името на общото им дете, а и защото Венци признава, че именно Мая е любовта на живота му, с която иска да изживее живота си.

"С това мисля да приключа темата дали сме заедно или не. Обичам жената, която ми е съпруга, минаваме през възходи и падения и това е, нямам какво да кажа повече“, заключи изпълнителят.

Той успява да намери време за децата петък вечер или пък за уикенда. Обичат да пътуват заедно. Преди седмица водил малката Аглая в командировка, пише "Телеграф".

Извадили на Ноа задграничен паспорт, тъй като планират да ходят в Гърция, след като това лято основно бил ангажиран с работа и не останало време за пътувания. С малкия Ноа рита топка, признава, че никога не е имал афинитет към футбола, но ето че със сина му ритат.

Виж коментарите (1)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Жени Живкова с първи думи за развода
Венера влиза в Овен, какво да очакваме 
Тя ли ще изиграе Лили Иванова в новия филм на Иван и Андрей?
Скорост от 90 км/ч при движение по магистрала обещава намаляване ...
Днес стана на 55, бил е премиер, но у нас е известен с друго
Краев се ожени тайно без роднините за екзотична красавица от Само...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).