Не издържаха, вкарват провокативна чалга певачка във VIP Brother

26499
8

Тази вечер, точно в 20.00 ч. по NOVA, Емануела ще прекрачи прага на Къщата на VIP Brother в България. Певицата, известна с острия си език, купонджийски дух и емоционален нрав, се готви да превземе Къщата на Big Brother и е сигурна, че много бързо ще се впише в живота в нея. Емануела е истински боец и последните години животът ѝ е пълен с възходи и разочарования. 
Как обаче ще бъде приета от нищо неподозиращите Съквартиранти, които вече почти две седмици нагаждат характерите си, ще успее ли да се впише в обстановката, която вече са създали или ще вземе нещата в свой ръце и ще пренареди играта, ще разберем още тази вечер.
Емануела е по-популярна с разголените си снимки и провокативно поведение, отколкото с творчеството си и явно продуцентите разчитат именно на това, за да вдигнат рейтинга си.

Виж коментарите (8)
Още новини от Любопитни новини:
Честито на коафьора на звездите Венелин Кондаков и певицата Ина Г...
Деян Донков и Анна Кошко провокират с горещи кадри преди премиера...
Животът отново се усмихна на Алекс Сърчаджиева след 5 години само...
Певицата Алекс посрещна първородния си син Александър
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес


Виж още: