Наталия Кобилкина: Бях много бедна! Ходех със скъсани обувки и ядях само боб и картофи

4523
2

Наталия Кобилкина, която от живее в Лондон след дълги години, прекарани в София, призна, че навремето е била много бедна.

"Петима души живеехме в 40 кв. м жилище. Ядяхме основно боб и картофи и ходихме със скъсани обувки. Когато се преместих в България, с бившия ми мъж инвестирахме всичко, което имахме, и загубихме парите. Живеехме в Младост", сподели тя, пише "България днес".

Към момента Наталия е успяла жена със собствен бизнес. Тя е първият сексолог и семеен терапевт в България, който провежда обучения по сексология и щастливи отношения. Кобилкина е една от първите жени, които говори за секс открито и в момента активно развива сексуалната култура в България.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: