Певицата Палома Митева си припомни много тъжен момент от живота си. На този ден преди точно една година изпълнителката се е простила завинаги с нейния дядо. 

Тя публикува на стори в личния си профил няколко техни снимки и написа: 

"Завинаги в моето сърце, деди". 

Тя описва колко много й лиспва той и как често поглежда към небето, знаейки, че той е някъде там. 

В момента тя и семейството й живеят в Дубай, където се радват на прекараното време заедно под слънцето.