Накараха Гала да се изложи нарочно в "На кафе", получи ли й се обаче!?

10394

Гала бе принудена да се излага в началото на "На кафе“ тази сутрин, като симулира закъснение.

Водещата е известна с желязната си дисциплина и винаги пристига в студиото първа от всички в екипа. Днес обаче тя влезе с пет минути закъснение, като обясни, че е попаднала в дупка на пътя. Затова помолила Дарин Ангелов да я вземе по път към студиото с неговия автомобил. Специална камера чакаше двамата на входа.

Явно рейтингът на предаването се срива с всеки изминал ден и продуцентите се чудят как да подклаждат зрителския интерес. Затова се наложи Гала да участва в тази нелепа и зле измислена "пиеска“ със закъснението, която бе повече от нагласена.

Ако те искат "На кафе“ съвсем да удари дъното, нека оставят още веднъж Кристина Патрашкова да открие предаването. Тя може да изгони дори най-заспалите зрители от екрана веднага, пише "Hotnews.bg".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: