На спасителите по морето жените без горнища не им пречели
Бум на монокини по морето. За този отличителен белег на плажната ивица съобщиха морските спасители, които по цял ден са на вишките и имат пълна достоверна информация за случващото се около тях, пише "Труд". "Все друга година е имало жени по монокини, но като това лято - не. Всички са се юрнали и са свалили горнищата, жадни да попият повече слънчеви лъчи. На нас това не ни пречи, спасителите са хора, свикнали на всякакви гледки. Нормално е след дългата и тягостна зима. Бяхме затрупани от тонове сняг, сега да се радваме на лятото", разказват морските.