На спасителите по морето жените без горнища не им пречели

6533
4

Бум на монокини по морето. За този отличителен белег на плажната ивица съобщиха морските спасители, които по цял ден са на вишките и имат пълна достоверна информация за случващото се около тях, пише "Труд". "Все друга година е имало жени по монокини, но като това лято - не. Всички са се юрнали и са свалили горнищата, жадни да попият повече слънчеви лъчи. На нас това не ни пречи, спасителите са хора, свикнали на всякакви гледки. Нормално е след дългата и тягостна зима. Бяхме затрупани от тонове сняг, сега да се радваме на лятото", разказват морските.

Виж коментарите (4)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: