Момче или момиче? Дъщерята на Глория разкри пола на бебето

14993
1

Певицата Симона Загорова разкри по забавен начин какъв е полът на бебето, което очаква. Дъщерята на поп-фолк примата Глория засне закачливо видео заедно с приятеля си – Даниел.

В него двамата позират между две групи балони – розови и сини. Между тях пък има един голям черен, при чието спукване стана ясно и че двамата ще станат родители на момиченце.

Бъдещите мама и татко веднага бяха поздравени от последователите си онлайн. “Честито, ще бъде същата красавица като майка си, със също толкова прекрасен глас!“, коментират екзалтирани фенове, докато други съветват Симона да запише цял влог за бременността си.



Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: