Млада съдийка и 61-годишен шеф уволнени след изтичане на секс видео

6466

Турската футболна федерация отне светкавично лицензите на една от най-атрактивните си съдийки Елиф Караарслан и на съдийския наблюдател Орхан Ердемир, след като в социалните мрежи се появи видео на двамата, на което се предполага, че те правят секс. 

Скандалът е огромен и разтърси целия турски футбол, както и обществеността! Видеото се появи преди дни в социалните мрежи. На него се вижда 24-годишната Караарслан, която снима в огледало, докато прави секс с 61-годишния Ердемир.

Самата съдийка твърди, че става дума за фалшифицирано видео, което се появява, след като тя е критикувала съдийската комисия в Турция. Тя е една от най-атрактивните съдийки в Европа, въпреки че ръководи мачове от долните дивизии в Турция. Госпожица Караарслан е родена през 2000 г., като малка започва да тренира футбол, но първо семейството ѝ не одобрява, а след това идва и тежка контузия - скъсани кръстни връзки, след която тя слага край на карирета си. 

Насочва се към съдийството и през 2020 г. получава лиценз да бъде помощник съдия в по-ниските нива на турския футбол.  

Елиф обаче е популярна с друго - със снимките си в "Инстаграм", където има над 362 000 последователи. Орхан Ердемир пък е един от опитните съдии и наблюдатели в Турция. Той започва кариерата си през 1985 г., когато спира да бъде активен футболист. 

Той е ръководил 136 мача за 12 сезона в турската Суперлига, а през последните години работи като съдийски наблюдател.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Певицата Алекс посрещна първородния си син Александър
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...


Виж още: