Рапърът Мишо Шамара от години живее в щата Илинойс, Америка, но за първи път се сблъсква с такъв кучи студ зад Океана.

Той публикува видео в личния си профил в Инстаграм, в което хитовият изпълнител се оплака, че температурите при него са доста под нулата - минус 30 градуса.

"Ба*ти бахърът е", коментира Мишо.

В предишно видео той отново се оплаква, че заради обилните снеговалежи е принуден да рине сняг пред жилището си.