През изминалия уикенд певецът Миро инспектира строежа на новата си къща с гледка към Витоша. 

Той публикува няколко кадъра от мястото, на които се вижда, че работата по строежа ври и кипи и скоро той и половинката му Елица ще започнат да я обзавеждат. 

Припомняме, че двойката строи огромен палат сред борови дървета и гледка към Витоша. Певецът все още не разкриева къде точно се намира къщата, но гледката от нея е наистина невероятна – в далечината се вижда телевизионната кула на Копитото.

"Благословение е да си във взаимоотношения с хора, с които споделяте убеждения, работна етика и мироглед!", написа Миро, а потребители на мрежата го заляга с коментари кога ще бъде готова къщата, както и кога ще правят зеленчукова градинка.