Май "Ергенът" не е романтично шоу, а филм на ужасите

В последния епизод на "Ергенът" Людмила се появи с кошмарен стайлинг, който предизвика множество грозни коментари в мрежата. В случая, тя не е виновна за ужасния грим в синьо, защото както нееднократно са споделяли участничките за външният им вид  се грижат турски гримьори и стилисти. Виждали сме всякакви изпълнения, но това, което бяха намазали върху Людмила беше безумна идея, която умишлено я загрози, видя Plovdiv24.bg.

От кадъра обаче се вижда, че не само Людмила си е изпатила от липсата на креативност в стилистите. И визията на другите момичета изглеждаше малко плашещо и навява на мисълта, че "Ергенът" не е романтично шоу, а брутален хорър,

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: