"Не искам да си тръгвам!" - каза Маги. "Кажи Йоана, кажи Йоана" - повтаряше си самата Йоана.

"Йоана или Маги, това е като да избираш между земята и небето. Изборът е очевиден" - изрази мнение Надя. 

В крайна сметка Алек взе една от розите и отиде за втора, така никое не остана без роза.

Никоя не напусна и на всички беше дадено цвете.

"Благодаря ви за хубавата вечер, момичета!" - заяви накрая Алек.