Маги Халваджиян каза защо е спрял алкохола

4708

"Контролът за мен е най-важното. Затова преди 17-18 години спрях алкохола, защото установих, че губя контрол", това сподели продуцентът и телевизионер Маги Халваджиян в "На кафе" по Nova.

"Хората трябва да повярват, че съдбата не съществува, късметът не съществува. Всичко се постига с контрол върху собствените си решения и аз го правя всеки ден", категоричен бе той

Включването с Халваджиян бе от плажа плажа, от където той сподели, че обича повече малките и по-диви плажове.

"В Кан и Ница няма да ме видите, не понасям демонстрацията на богатство и суетата, свързана с подобни места".

По отношение на предаването "Пееш или лъжеш", което тръгва от септември Маги той бе лаконичен.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...


Виж още: