Люси от "Ергенът": Пинчер-нинджа ми казваха в училище, защото съм малка и вредна

13331

"Пинчер-нинджа ми казваха в училище, защото съм малка и вредна, обяви без притеснение пред Николаос Цитиридис Людмила Костадинова, която е поредната отпаднала от най-коментираното предаване в родния ефир "Ергенът".

Тя обясни, че след предаването се чувства перфектно. "Хората ме обичат, дори и да не го осъзнават".

"Най-странният момент в шоуто за мен беше, когато осъзнах, че с Виктор не сме един за друг. Аз не харесвам мъже с плочки, ръбят ми. Но някои неща са поправими, аз готвя много вкусно, каза още Людмила. Аз мисля, че за да разберем дали има тръпка с даден човек, трябва да има целувка. С Виктор се целунахме и да имаше тръпка, но той трябваше да спре с моята целувка, а той целуна всички.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: