Лекари извадиха бебе от утробата на майка му и го върнаха обратно

4673

Чудо в медицината. Заради заболяване, лекари от Тексас извадиха бебе от утробата на майка му, оперираха и след това го върнаха обратно, за да се роди нормално, когато му дойде времето, предаде Нова тв.

Проблемът бил установен в 16-та седмица, когато се оказало, че нероденото бебе има тумор на опашната кост. Операцията е извършена в 23-ата седмица, а за да отстранят тумора, лекарите изваждат плода от утробата на майката и го оперират цели 5 часа.

Сърцето на бебето почти спира, но в края на краищата операцията е успешна, а бебето е върнато в утробата на майка му.

Така 12 седмици по-късно, момиченцето вече се ражда нормално с тегло 2.5 килограма. Необходима е обаче още една операция заради остатъци от тумора. И след нея бебето се възстановява бързо и вече е у дома си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: