Креативността на този човек за справяне с уличните четириноги трябва да влезе в учебниците

6266
8

"Непоносимостта към уличните котки разбуди гения на този коткофоб! Представете си колко злоба има у него, щом е дал пари за отпечатване на специална табелка, забраняваща храненето на котките пред входа му.
Изобщо как му е дошло на акъла?", пише до Burgas24.bg възмутен читател, който ни изпрати снимка на табелката, забраняваща храненето на улични котки пред блока. 
Той добавя, че без да се замисли е премахнал лепенката. Това обаче му отнело доста време, тъй като е била доста здраво захваната на входните порти.

Виж коментарите (8)
Още новини от Любопитни новини:
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури
Данчо Караджов: Най-трудният момент за "Сигнал" бе, когато комуни...
Народът срещу шеф Ангелов: Голямо падение
Край на войната с кърпите: Kaк един турист може да промени правил...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).