Клиенти намират валута и ланци в дрехи втора употреба

17667
14

Масово кюстендилци намират валута и златни верижки в дрехи втора употреба в областния град. За това разказаха и работещи в подобни търговски вериги. До този момент има хора, който са намирали златни или сребърни верижки в джобовете на якета и панталони, други пък попаднали на различна валута. 
"Какво да ви кажа. Аз отидох да си взема дънки, излязоха ми 3 лв., а в джоба си открих 2 евро. Излязох на далавера. Преди мен бяха открили и златна верижка. Явно продавачките не проверяват какво има в дрехите", коментира 34-годишният Митко от Кюстендил.
Според друга клиентка, честа била практиката купувачите да намират валута, както и употребявани носни кърпички.
"Само да кажа, че в тези магазини пазаруват всякакви хора. От такива с нисък социален статус до магистрати, лекарки и какви ли не. За никой не е тайна, че там изпадат нови дрехи на различни марки и то за без пари", твърди друга фенка на магазините за втора употреба в областния град.
Факт е, че зимното обличане на едни човек може да излезе около 20 лв. Това включва палто, ботуши, обувки и пуловер. 
"Разберете, че става въпрос за марки, а не за българско производство, което след първото пране става на парцал", твърдят още клиенти на подобни магазини.



Източник: Монитор
Виж коментарите (14)
Още новини от Любопитни новини:
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!


Виж още: