Камелия с коментар за Ноле

9818

Бях готова да пея на Новак Джокович без хонорар!

Това обяви Камелия след вчерашния мач и полемиките около песента "Луда по тебе", която сърбинът поиска да слуша. 

"Помислих си, че DJ Мarten се шегува и все пак ще пусне песента ми", каза още тя.

"Остана горчивина у публиката, че не пуснаха песента в залата, дори за няколко секунди", допълни певицата пред Дарик радио.

"Трябваше да се появя в.залата, но не се случи организацията. Нямам идея защо не се случи...", каза още тя и допълни, че българите сме показали, че не сме обединени и сред нас все има дребнавост и разделение.

Камелия уточни, че текстът на песента е на Надежда Захариева, информира "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: