Попфолк певицата Камелия откри сезона, сподели самата тя в социалните мрежи. 

От публикувания кадър в личния профил на звездата не става ясно дали е на почивка на морето само с половинката си Цветин, или и с малкия Баян. Красивата изпълнителка и отскоро майка, похапва морска храна и деликатеси в един от най-популярните ресторанти, част от голяма верига по морето. 

"Наздраве", казва тя с чаша студена бира в ръка. 

Потребители на Инстаграм, обаче веднага забелязаха, че певицата е пристегнала с ластик китката на лявата си ръка. Притеснени за нея, те я попитаха какво се е случило, но Камелия все още не е отговорила.