Извадиха две химикалки от тялото на китаец, глътнал ги преди 36 години

3255

Лекари в Китай отстраниха чрез хирургическа намеса две химикалки, които били глътнати от пациент преди 36 години. Операцията била проведена в болницата на град Суджоу в провинция Дзянсу в Източен Китай. Пациентът разказал, че трябвало да глътне химикалките, след като загубил бас. Тогава той бил 14-годишен. 50-годишният мъж с времето забравил за поглъщането на чуждите предмети, но тяхното изображение се появило, след като през февруари той си направил рентгенови снимки, съобщават БТА и ЮПИ.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: