Певицата Бони се похвали с нова луксозна придобивка, стана ясно от последния й пост в Инстаграм. 

Тя се снима до луксозен джип марка "Мерцедес", който отдавна е искала да закупи. Бони публикува няколко кадъра с него още от автокъщата, а потребители на мрежата побързаха да я поздравят. 

"Честито, със здраве да си я караш", 

"Може ли едно кръгче?", пишат те. 

За съжаление обаче певицата не е уточнила дали колата е за нея или за любимата й дъщеря Миа-Михаела.