И такова нещо не бяхме виждали в градския транспорт

57597
7

И такова нещо не бяхме виждали в градския транспорт, но видяхме. Спайдермен вече се придвижва с автобуса в София.

Млад мъж практикува паркур в автобус 310 в столицата. От снимката се вижда, че човекът е дори без маска, а хората около него се възмущават на действията му. 

Няма информация каква е причината за постъпката на този човек.

Коментарите във Фейсбук се леят под снимката. Повечето хора недоумяват какво се случва в градския транспорт и как е възможно това. Някои от тях обвиняват мъжете, които просто стоят и гледат сеира на "гимнастика". В погледите на жените се вижда уплаха, което е нормално. И хората се питат: И как градският транспорт да е предпочитан като не знаеш на какъв психопат ще попаднеш?

Виж коментарите (7)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: