Хванаха двойка да прави секс на върха на най-високата сграда в ЕС

6303
8

Двойка беше хваната да прави секс пред спиращата дъха гледка на върха на най-високия небостъргач в Европейския съюз.

Търсачите на силни усещания са се насладили на любовта си на 243 метра височина в тоалетната на небостъргача "Шард" в Лондон. В помещението служители намерили чифт оскъдно дамско бельо, което, изглежда, някой забравил.

Небостъргачът "Шард" е най-високата сграда в ЕС, който се издига на 310 метра височина. В него има офиси, ресторанти, хотел и луксозни частни апартаменти, единият от които струва 50 милиона паунда.

В класацията на световните небостъргачи "Шард" е на 59-о място. По-нисък е от "Емпайър стейт билдинг" в Ню Йорк, който е 443 м, и от най-високата сграда в света - 829-метровата кула "Бурдж Халифа" в Дубай.



Източник: БГНЕС
Виж коментарите (8)
Още новини от Любопитни новини:
Честито на коафьора на звездите Венелин Кондаков и певицата Ина Г...
Деян Донков и Анна Кошко провокират с горещи кадри преди премиера...
Животът отново се усмихна на Алекс Сърчаджиева след 5 години само...
Певицата Алекс посрещна първородния си син Александър
Ралица Паскалева стана част от "На кафе"
Знаете ли на колко години става Преслава днес


Виж още: